virtual cinema

Usiądź wygodnie w skórzanych fotelach ViRtual Cinema. Poczuj, że każdy szczegół, każda linia fotela ma na celu zapewnienie komfortu i wzmocnienie odczuć. Chwyć za poręcz, aby poczuć się pewniej. Przygotuj się! I niech twoje serce przyspieszy wraz z seansem w innej wirtualnej rzeczywistości. Z prędkością wiatru, nawet nie wiatru – huraganu!

Kask Oculus Rift CV-1 jest obecnie najlepszym rozwiązaniem do zanurzenia w wirtualnym świecie. Zakładając kask, przeniesiony zostaniesz do innej rzeczywistości. Trudno w to uwierzyć, ale gdziekolwiek spojrzysz, zobaczysz rzeczywistość niczym w prawdziwym świecie. Ogromny generator wiatru, który nie przyciąga uwagi, może stworzyć i utrzymać nastrój filmu, symulując zarówno lekki powiew, jak i potężny huragan. Dynamiczna platforma oddaje wrażania ruchu, oszukuje nasze zmysły. A przemyślany i niezawodny zacisk sprawia, że widzowie czują się bezpiecznie. Całość efektów składa się na niesamowite i emocjonujące przeżycie, które trudno porównać do czegokolwiek innego.

Repertuar obejmuje 15 filmów z różnych gatunków, które mogą zaspokoić wszelkie życzenia odwiedzających: wyścigi, latanie, huśtawka, horror, przygoda, ekstremalne i bajki dzieci. Stale tworzymy nowe filmy, aby nasi klienci mieli powód, by wracać do ViRtual Cinema na nowo.

ViRtual Cinema mieści się na 1. poziomie, obok Lucky Star.

Zapraszamy do śledzenia naszego profilu: https://www.facebook.com/vrtorun

 

ViRtual Cinema wprowadza karnety! 

Karnet na 5 seansów VR do nabycia w cenie 60 zł!

NOWOŚCI

FuryRoad A2 300dpi eng 1

SpaceOdyssey A2 300dpi eng


GODZINY OTWARCIA:

poniedziałek-piątek, godz. 11.00-21.00
sobota, godz. 10.00-21.00
niedziela, godz. 10.00-20.00

 2

  • 40000m2 powierzchni użytkowej
  • 120butików, sklepów i punktów usługowych
  • 1133miejsc parkingowych

Godziny otwarcia Centrum Toruń Plaza

poniedziałek - niedziela9:00 - 21:00