czas na herbate logo
W ofercie sklepu Czas na herbatę można znaleźć herbaty wysokogatunkowe, kawy i zioła oraz akcesoria do ich parzenia i przechowywania, najwyższej jakości porcelanę, zaparzacze oraz kawiarki.

esmokingworld
eSmokingWorld to największa w Europie specjalistyczna sieć sprzedaży papierosów elektronicznych, liquidów i akcesoriów do e-palenia.

 

brak
Maxi Zoo zaprasza na zakupy miłośników zwierząt razem ze swoimi pupilami. W środku czeka ponad 6000 produktów dedykowanych zwierzętom - karmy, akcesoria, legowiska, zabawki i środki do pielęgnacji dla psów i kotów, ptaków, gryzoni oraz ryb akwariowych. Oprócz bogatej oferty znanych marek, Maxi Zoo oferuje także trzynaście marek własnych.

 

prezent marzen logo
Prezentmarzeń to firma oferująca prezenty w formie przeżyć. W swojej ofercie posiada ponad 2200 atrakcji, realizowanych zarówno w Polsce, jak i poza jej granicami.

 

Shishka logo
Trafika Shishka79 to miejsce, w którym znajdziesz: artykuły tytoniowe, yerba mate, zapalniczki Zippo, fajki tradycyjne, shishe - fajki wodne i wszelkie akcesoria dla palaczy.

 

zookarina logo
W markecie ZOO KARINA nawet najbardziej wymagający klient znajdzie coś dla swojego pupila. Oferujemy wysokiej jakości akcesoria dla zwierząt - eleganckie torby transportowe, niebanalną galanterię oraz duży wybór legowisk, drapaków i zabawek.
  • +48 505 494 580

  • 40000m2 powierzchni użytkowej
  • 120butików, sklepów i punktów usługowych
  • 1133miejsc parkingowych

Godziny otwarcia Centrum Toruń Plaza

poniedziałek - niedziela9:00 - 21:00