Paweł Fajdek spotkanie torun plaza

 

Lekkoatleta. Najmłodszy trzykrotny mistrz świata w rzucie młotem. Mistrz Europy. 9 listopada 2018 r. (piątek) Paweł Fajdek będzie gościem naszego Centrum. Na otwarte spotkanie zapraszamy wszystkich kibiców o godz. 17:30.


W trakcie spotkania będzie można wygrać 100 książek "Petarda. Historie z młotem w tle" wydanych przez wydawnictwo Sine Qua Non, a także koszulki reprezentacji z podpisami, gadżety lekkoatletyczne, bilety na Copernicus Cup, zdobyć autograf sportowca, zrobić sobie wspólne zdjęcie i obejrzeć wystawę zdjęć z jego najważniejszych sukcesów.

Emocjonującą rozmowę z Pawłem Fajdkiem i współautorami książki "Petarda. Historie z młotem w tle" - Pawłem Hochstimem i Pawłem Skrabą, poprowadzi dziennikarka i prezenterka telewizyjna Paulina Chylewska. Przez wiele lat związana była z Telewizją Polską, gdzie prowadziła serwisy sportowe, studio transmisji z igrzysk olimpijskich, a także programy lifestylowe (m.in. „Kawę czy herbatę?” i „Dzień Dobry Polsko”). Od 2017 roku w Telewizji Polsat prowadzi programy i transmisje sportowe.

Spotkanie odbędzie się na Placu Orzechowym (w sąsiedztwie salonu empik).

FOTORELACJA >>

 

 

Książkowa petarda

"Petarda. Historie z młotem w tle" trafiła do księgarń 31 października br. Książka odsłania kulisy życia sportowca i startów w zawodach, dostarcza też świetnej rozrywki. W naszym centrum można ją kupić w salonie empik i w Księgarnie Świat Książki.

O KSIĄŻCE

Marzył o tym, by zostać piłkarzem, ale zamiast zdobywać bramki dla reprezentacji, zdołał po latach jedynie zadebiutować w B-klasie. Ojciec chciał zrobić z niego kolarza, ale on jeżdżenie po górach odbierał jako katorgę. Zamiast dwóch kółek wybrał więc jedno duże koło - to znajdujące się na lekkoatletycznym stadionie.

Czymkolwiek by się nie zajął, świat prędzej czy później by o nim usłyszał. Bo życie Pawła Fajdka od początku było pełne przygód: zaspał na zawody, by wygrać je jednym rzutem, zgubił złoty medal w taksówce, o mało nie zabił młotem swojego trenera, a bójka, w której ratował zaatakowaną koleżankę, mogła zakończyć jego karierę.

O tym wszystkim trzykrotny mistrz świata opowiada w tej pełnej anegdot i humoru książce. Jak sam zapowiada, na autobiografię przyjdzie jeszcze czas, więc teraz dostarcza świetnej rozrywki, odsłaniając nieco kulis zza lekkoatletycznej kurtyny. Usiądźcie wygodnie i zapnijcie pasy. Ta "Petarda" was rozwali!


O AUTORACH:

Paweł Fajdek - urodzony 4 czerwca 1989 roku w Świebodzicach na Dolnym Śląsku. Wychowany w Żarowie i silnie związany ze swoim miastem. Studiował w Wyższej Szkole "Edukacja w Sporcie" w Warszawie. Lekkoatleta. Najmłodszy trzykrotny mistrz świata w rzucie młotem. Mistrz Europy. Jedyny czterokrotny zwycięzca Uniwersjady. W 2015 roku odznaczony Złotym Krzyżem Zasługi.

Paweł Hochstim – dziennikarz z długoletnim doświadczeniem, był korespondentem wojennym PAP w Iraku, ale większą część jego życia zajmuje sport. Jest współautorem biografii piłkarza Igora Sypniewskiego „Zasypany”. Dla polskich mediów relacjonował m.in. igrzyska olimpijskie w Londynie i Rio de Janeiro oraz większość najważniejszych turniejów siatkarskich na świecie w ostatniej dekadzie. Kilka lat temu wyprowadził się z Łodzi na Kaszuby. Szczęśliwy ojciec i mąż.

Paweł Skraba - dziennikarz i fotoreporter specjalizujący się w tematach sportowych. Jego wielką pasją jest lekka atletyka. Realizuje ją, obsługując najważniejsze imprezy sportowe na świecie. Zawodowo związany m.in. z Super Expressem, jednak większą część roku spędza poza granicami kraju, by uwieczniać na zdjęciach sukcesy polskich sportowców. Odpoczywa podróżując, już bez aparatu, najlepiej do najdalszych zakątków świata.

 

Partnerem spotkania jest firma MatBud.

________________
Przeczytaj też:
Otwarcie CityFit w Toruń Plaza i przedsprzedaż karnetów >>
Rób zakupy i korzystaj z rabatów na kręgle >>

Archiwum aktualności

Mapa Centrum

mapkaKorzystając z naszej mapy szybko i łatwo wyszukasz swój ulubiony sklep, restaurację bądź miejsce rozrywki.

pokaż mapę centrum

Toruń Plaza w sieci

NewsletterPodaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Joomla Extensions powered by Joobi
  • 40000m2 powierzchni użytkowej
  • 120butików, sklepów i punktów usługowych
  • 1133miejsc parkingowych

Godziny otwarcia Centrum Toruń Plaza

poniedziałek - niedziela9:00 - 21:00