800x800 3

Zajęcia w Klubie Mamy&Maluszka to nasza propozycja na ciekawy początek tygodnia. W sierpniu będziemy dużo muzykować, porozmawiamy z logopedą dziecięcym o seplenieniu, a z psychologiem, o tym czy wychowanie bez kar i nagród jest możliwe. Przyjdźcie z maluszkami i starszymi dziećmi. W naszej Strefie Dziecka nikt nie będzie się nudził!

TAK SIĘ BAWIMY!Zajęcia odbywają się w godz. 12.00-14.00 w Strefie Dziecka na Placu Kardamonowym (obok zjeżdżalni). Udział jest bezpłatny. Nie trzeba się wcześniej zapisywać. 

Toruń Plaza to centrum handlowe przyjazne dla rodzin z dziećmi. Na terenie galerii znajdują się dwa pokoje dla rodzica z dzieckiem - na poziomie 0 i 1. Ponadto można znaleźć wypożyczalnię wózków samochodzików, a w strefie gastronomicznej wygodne krzesełka do karmienia  na najmłodszych i plac zabaw Lucky Star.
Na zmotoryzowanych rodziców czeka 16 specjalnie wydzielonych miejsc parkingowych.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ O STREFIE DZIECKA W TORUŃ PLAZA >> 


PROGRAM KLUBU MAMY&MALUSZKA - sierpień

PONIEDZIAŁEK, 6.08.2018 R., GODZ. 12.00-14.00
muzyczne inspiracje dla malucha

Warsztaty opierać się będą na zabawach muzycznych stymulujących wyobraźnię dzieci, aktywnym słuchaniu muzyki i relaksie przy muzyce.

PONIEDZIAŁEK, 13.08.2018 R., GODZ. 12.00-14.00
spotkanie z psychologiem dziecięcym

Czy wychowanie bez kar i nagród jest możliwe? Dlaczego odnosimy wrażenie, że na niektóre dzieci nie działają żadne kary? Czy malcy są w stanie złośliwie wyprowadzić rodziców z równowagi? Jak dziecko interpretuje karę, a jak konsekwencje? Czy nagroda ma aspekt wychowawczy? Na te i inne pytania odpowie psycholog dziecięcy. Zapraszamy!

PONIEDZIAŁEK, 20.08.2018 R., GODZ. 12.00-14.00
warsztaty logopedyczne

Seplenienie, nieumiejętne wymawianie głosek oraz pojedynczych liter jest obecnie jednym z powszechniejszych problemów wśród dzieci. To właśnie w wieku dziecięcym najprościej jest wyeliminować wadliwą artykulację. Co zatem jest przyczyną wady wymowy oraz jakie są główne jej rodzaje? Kiedy należy udać się z dzieckiem do logopedy? Na te pytania odpowie logopeda dziecięcy.

PONIEDZIAŁEK, 27.08.2018, GODZ. 12.00-14.00
muzykoterapia

Muzyka wpływa na nastroje i emocje naszych pociech, uspokaja, poprawia ich nastrój i rozładowuje stres. Okazuje się, że poprzez muzykę bardzo wcześnie możemy wspierać i stymulować zmysły dzieci, a przez to rozwijać ich wrodzone talenty. Odpowiednio dobrana muzyka pozytywnie oddziałuje już na dziecko od najmłodszych lat. 

BĄDŹ NA BIEŻĄCO! DOŁĄCZ DO GRUPY NA FACEBOOKU >>

_______________________
Przeczytaj również:
Niedziele handlowe w 2018 roku >>
Warsztaty jazdy na rolkach z Ice'n'Roll >>
Wakacje w mieście - zabawa, warsztaty, zajęcia dla dzieci w Toruń Plaza >>

Archiwum aktualności

Mapa Centrum

mapkaKorzystając z naszej mapy szybko i łatwo wyszukasz swój ulubiony sklep, restaurację bądź miejsce rozrywki.

pokaż mapę centrum

Toruń Plaza w sieci

NewsletterPodaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Joomla Extensions powered by Joobi
  • 40000m2 powierzchni użytkowej
  • 120butików, sklepów i punktów usługowych
  • 1133miejsc parkingowych

Godziny otwarcia Centrum Toruń Plaza

poniedziałek - niedziela9:00 - 21:00