klub mamy i maluszka balet

Klub Mamy&Maluszka powstał z myślą o mamach i ich potrzebach. Często znalezienie czasu na zabawę, naukę, zadbanie o siebie i swoje potrzeby jest niezwykle trudne w ciągu dnia wypełnionego obowiązkami domowymi i opieką nad dzieckiem. Zachęcamy wszystkie mamy do wyjścia z domu i aktywnego spędzania czasu z dziećmi. W każdy poniedziałek od godz. 12.00 do 14.00 odbywają się u nas bezpłatne zajęcia. Co tydzień do Strefy Dziecka (parter centrum, wejście główne od ul. Broniewskiego, przy zjeżdżalni) zapraszamy specjalistę z innej dziedziny. W październiku zajęcia poprowadzą psycholog dziecięcy, logopeda, instruktor jogi oraz baletu. Balet dla mamy i malucha to nasza nowa propozycja, którą rozpoczniemy październik. 

 

PONIEDZIAŁEK, 1.10.2018 R., GODZ. 12.00-14.00
Balet dla mamy i malucha

Zajęcia są oparte na technice tańca klasycznego (balet) z elementami tańca modern oraz jazzu, urozmaicone zabawami umuzykalniającymi i pobudzającymi kreatywność zarówno u mam, jak i u dzieci. Dzięki ćwiczeniom koordynacyjnym, zajęcia wpływają na rozwój pamięci i koncentracji oraz inteligencję półkul mózgowych. Trening taneczny wpływa na kształtowanie prawidłowej postawy, zdrowej sylwetki oraz rozciągnięcie i uelastycznienie mięśni. Zabawa przy muzyce na pewno przyniesie mnóstwo frajdy zapracowanym mamom i ich energicznym pociechom.

 

PONIEDZIAŁEK, 8.10.2018 R., GODZ. 12.00-14.00
Warsztaty z psychologiem dziecięcym: „Jak wychować zgodne rodzeństwo”

Te warsztaty to niezbędnik wszystkich rodziców, którzy wychowują więcej niż jedno dziecko lub planują powiększenie rodziny.
Jak wspierać rodzeństwo w budowaniu dobrej relacji?
Czy można uniknąć rywalizacji między rodzeństwem?
Czy rzeczywiście rodzeństwo powinno się dzielić?
Jak zaspokajać potrzeby zarówno młodszego, jak i starszego potomstwa? 
Na te i wiele innych pytań podczas spotkania odpowie psycholog dziecięcy.

 

PONIEDZIAŁEK, 15.10.2018 R., GODZ. 12.00-14.00
joga dla mam i dzieci

Wyjątkowo atrakcyjna propozycja na spędzenie czasu z dzieckiem, pogłębienie więzi i bliskości. Na zajęciach rodzice i dzieci pracują nad własnym ciałem, przyjmowaniem prawidłowej postawy i wyrabianiem nawyku zdrowego ruchu na całe życie, budowaniem siły mięśni, elastyczności ciała i wzmacnianiem mięśni. Joga rodzinna to również niezapomniana, wspólna zabawa. 

PONIEDZIAŁEK, 22.10.2018 R., GODZ. 12.00-14.00
warsztaty umuzykalniające: „Radosne nutki”

Zajęcia dla mam, które dbają o integrację z dzieckiem, rozwój jego poczucia rytmu, muzykalność, umiejętności plastycznych i spotkania z rówieśnikami. Zajęcia umuzykalniające to świetny sposób na adaptację dziecka przed edukacją przedszkolną.

 

PONIEDZIAŁEK, 29.10.2018 R., GODZ. 12.00-14.00
plastyczne zabawy sensoryczne

Kreatywne zabawy pobudzają zmysły, sensorykę, zachęcają dzieci do wąchania, dotykania, słuchania i poznawania świata wokół. Takie namacalne doświadczanie otoczenia zachęca maluchy do poznawania, odkrywania i rozwoju. Dziecko w ten sposób poznaje nie tylko siebie, ale równie zjawiska zachodzące wokół, to doskonały pomysł na oderwanie malucha od telewizora i komputera, a teraz najlepsze: nie potrzebujesz do tego drogich zabawek, a jedynie spotkania z panią Agnieszką - plastykiem, animatorem dziecięcym.

 

UDZIAŁ WE WSZYSTKICH ZAJĘCIACH JEST BEZPŁATNY. ZAPRASZAMY!

 

Toruń Plaza to centrum handlowe przyjazne dla rodzin z dziećmi. Na terenie galerii znajdują się dwa pokoje dla rodzica z dzieckiem - na poziomie 0 i 1. Ponadto przygotowaliśmy wypożyczalnię wózków samochodzików, a w strefie gastronomicznej czekają na najmłodszych wygodne krzesełka do karmienia i plac zabaw Lucky Star.
Na zmotoryzowanych rodziców czeka 16 specjalnie wydzielonych miejsc parkingowych.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ O UDOGODNIENIACH DLA RODZICÓW >> 

 

BĄDŹ NA BIEŻĄCO! DOŁĄCZ DO GRUPY NA FACEBOOKU >>

_______________________
Przeczytaj również:
Niedziele handlowe w 2018 roku >>
Jesienna Noc Zakupów już w październiku >>
Joga w piątki >>

Archiwum aktualności

Mapa Centrum

mapkaKorzystając z naszej mapy szybko i łatwo wyszukasz swój ulubiony sklep, restaurację bądź miejsce rozrywki.

pokaż mapę centrum

Toruń Plaza w sieci

NewsletterPodaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Joomla Extensions powered by Joobi
  • 40000m2 powierzchni użytkowej
  • 120butików, sklepów i punktów usługowych
  • 1133miejsc parkingowych

Godziny otwarcia Centrum Toruń Plaza

poniedziałek - niedziela9:00 - 21:00