klub mamy i maluszka

Klub Mamy&Maluszka to miejsce, gdzie mamy w towarzystwie innych mam mogą ciekawie spędzić czas z dziećmi. Co miesiąc proponujemy spotkania ze specjalistami - logopedą, psychologiem i dietetykiem dziecięcym, podczas których wspomagamy prawidłowy rozwój maluszków. W naszym programie można znaleźć również jogę dla mam i dzieci oraz zajęcia fitness. Nie ma ograniczeń wiekowych. W naszych zajęciach mogą brać udział dzieci w każdym wieku.

Starsze dzieci, które mogą być pozostawione pod opieką animatorów, zapraszamy do udziału w Wesołych piątkach. Tutaj więcej informacji >>

Warsztaty odbywają się w Strefie Dziecka na Placu Kardamonowym (wejście od ul. Broniewskiego, obok zjeżdżalni). Udział jest bezpłatny. Nie trzeba się wcześniej zapisywać. Zapraszamy!

PROGRAM KLUBU MAMY&MALUSZKA - WRZESIEŃ

PONIEDZIAŁEK, 3.09.2018 R., GODZ. 12.00-14.00
WARSZTATY LOGOPEDYCZNE

Podczas warsztatów prowadzone będą zabawy i ćwiczenia oddechowe oraz aparatu artykulacyjnego, które pozwolą rodzicom na co dzień wspomagać prawidłowy rozwój mowy maluszka. Będzie to również dobra okazja by wspólnie spędzić czas na zabawie pod wprawnym okiem logopedy.

PONIEDZIAŁEK, 10.09.2018 R., GODZ. 12.00-14.00
JOGA DLA MAM I DZIECI

Wyjątkowo atrakcyjna propozycja na spędzenie czasu z dzieckiem, pogłębienie więzi i bliskości. Na zajęciach rodzice i dzieci pracują nad własnym ciałem, przyjmowaniem prawidłowej postawy i wyrabianiem nawyku zdrowego ruchu na całe życie, budowaniem siły mięśni, elastyczności ciała i wzmacnianiem mięśni. Joga rodzinna to również niezapomniana, wspólna zabawa.

PONIEDZIAŁEK, 17.09.2018 R., GODZ. 12.00-14.00
FITNESS DLA MAMY I MALUSZKA

Podczas zajęć mamy będą ćwiczyć w obecności dziecka. To idealne rozwiązanie dla kobiet, które chcą wyjść z domu, a nie mają z kim zostawić swojej pociechy. Mama ćwiczy i kształtuje sylwetkę bez rozstawania się z maleństwem, a dziecko w tym czasie poznaje świat, muzykę, ma kontakt z innymi niemowlakami. Dla obojga to szansa na pogłębienie więzi. Na zajęcia wystarczy zabrać sportowy strój, a także kocyk dla dziecka i jego ulubione zabawki.

PONIEDZIAŁEK, 24.09.2018, GODZ. 12.00-14.00
SPOTKANIE Z DIETETYKIEM DZIECIĘCYM

Problemy związane z jedzeniem doprowadzają do „płaczu” zarówno dzieci jak i zatroskanych rodziców. Głównym celem zajęć jest poprawa sposobu odżywiania się dzieci oraz nauczenie rodziców jak sobie radzić w codziennych sytuacjach przy stole, kiedy pociecha odmawia jedzenia. Na wszystkie nurtujące rodziców pytania odpowie dietetyk dziecięcy.


BĄDŹ NA BIEŻĄCO! DOŁĄCZ DO GRUPY NA FACEBOOKU >>

_______________________
Przeczytaj również:
Bezpłatne konsultacje ze stylistką >>
Wesołe piątki >>

Niedziele handlowe w 2018 roku >>
Wystawa aut filmowych w Toruń Plaza >>
Moda na rolki. Rolki damskie - wybór Martes Sport >>

Archiwum aktualności

Mapa Centrum

mapkaKorzystając z naszej mapy szybko i łatwo wyszukasz swój ulubiony sklep, restaurację bądź miejsce rozrywki.

pokaż mapę centrum

Toruń Plaza w sieci

NewsletterPodaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Joomla Extensions powered by Joobi
  • 40000m2 powierzchni użytkowej
  • 120butików, sklepów i punktów usługowych
  • 1133miejsc parkingowych

Godziny otwarcia Centrum Toruń Plaza

poniedziałek - niedziela9:00 - 21:00