Sieć klubów fitness CityFit wkracza do Torunia.
Od 7 listopada trwają Dni Otwarte.

Dostęp 24h/7, 8 stref treningowych, 300 urządzeń klasy premium (TechnoGym), zajęcia fitness w cenie karnetu i brak długoterminowych umów. To wszystko oferuje pierwszy w mieście klub innowacyjnej sieci fitness CityFit, który powstał w Toruń Plaza. Otwarcie 16 listopada, ale klub można obejrzeć już teraz podczas Dni Otwartych.

Na ten klub czekało wielu mieszkańców Torunia. Sieć, która właśnie otrzymała nagrodę za innowacyjność w konkursie Branża Fitness Awards 2018, już wkrótce otworzy swój klub w naszym centrum. Czego możemy się spodziewać?  

Klub będzie zaskakiwał już od wejścia. Klubowicze nie będą potrzebowali kart klubowych, gdyż wchodzić będą przez specjalne portale dostępowe, w oparciu o... skan mapy palca. Nowocześnie zaaranżowana przestrzeń treningowa wyposażona zostanie w prestiżowy sprzęt TechnoGym, Matrix oraz akcesoria Escape Fitness. Klubowicze będą mieli do dyspozycji 8 stref aktywności, wśród których znajdują się strefa fitness, strefa cardio, strefa wolnych ciężarów, strefa funkcjonalna, strefa cross-functional oraz strefa relaksu, w której można odpocząć po treningu.

- W cenie karnetu oferujemy również dostęp do grupowych zajęć fitness oraz licznych udogodnień, takich jak zajęcia wprowadzające dla początkujących, dni bezpłatnych konsultacji z trenerem personalnym i dietetykiem, źródełka z bezpłatną wodą filtrowaną czy możliwość podgrzania posiłku w strefie relaksu. – mówi Karolina Bałaban, PR Manager sieci CityFit. Sieć CityFit stawia na pełną dostępność: klub czynny będzie 24h/dobę, 7 dni w tygodniu, a trenować można już od 16. roku życia.

NIE PRZEGAP OKAZJI!

Otwarcie klubu nastąpi o północy z 16 na 17 listopada, ale już teraz trwają Dni Otwarte (godz. 12:00-20:00). To czas, kiedy można obejrzeć wnętrze klubu, porozmawiać z trenerami oraz przede wszystkim zapisać na preferencyjnych przedsprzedażowych warunkach: 79,95 złotych miesięcznie – z gwarancją jej niezmienności przez cały okres członkostwa.
W cenie karnetu otrzymujemy nieograniczony dostęp do klubu, z uwzględnieniem grupowych zajęć fitness. Co ważne, CityFit nie wymaga podpisywania długoterminowych umów, a członkostwo możemy w każdej chwili zawiesić (np. na czas wyjazdów wakacyjnych).​
Karnet można kupić online na www.torun.cityfit.pl lub podczas Dni Otwartych w kiosku przy wejściu do klubu.

***

CityFit to polska sieć innowacyjnych klubów fitness, czynnych 24h/dobę, 7 dni w tygodniu. Jej misją jest oferowanie klubowiczom pełnego komfortu ćwiczeń w atrakcyjnej cenie i bez konieczności podpisywania długoterminowych umów. www.cityfit.pl

 

__________________
Przeczytaj również:
Urodzinowa Loteria Toruń Plaza - wygraj Jeepa® Compass >>
Spotkanie z Pawłem Fajdkiem i 100 książek z autografem do wygrania >>
Toruń Plaza TV - odcinek 9 | Przemysław Karnowski >>
Rób zakupy i korzystaj z rabatów na kręgle >>

 

Archiwum aktualności

Mapa Centrum

mapkaKorzystając z naszej mapy szybko i łatwo wyszukasz swój ulubiony sklep, restaurację bądź miejsce rozrywki.

pokaż mapę centrum

Toruń Plaza w sieci

NewsletterPodaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Joomla Extensions powered by Joobi
  • 40000m2 powierzchni użytkowej
  • 120butików, sklepów i punktów usługowych
  • 1133miejsc parkingowych

Godziny otwarcia Centrum Toruń Plaza

poniedziałek - niedziela9:00 - 21:00